Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Fejlesztő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

Fejlesztő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Scoring rendszerrel kapcsolatos folyamatok tervezése, implementálása;
  • Rendszer fejlesztése, paraméterezése specifikus eszközök segítségével
  • A rendszer fejlesztése során használt technológiák és programozási nyelvek: SQL, java, HTML5 és script nyelvek; SAS, Oracle, MS SQL, PostgreSQL és más adatbázisok; Windows, Linux és Unix platformokon;
  • Tesztelésében való részvétel

Követelmények:

  • Informatikus vagy programozó matematikus szakon szerzett egyetemi diploma, vagy gazdaság informatikusi végzettség, vagy a tanulmányok igazolhatóan befejezés előtt állnak;
  • Legalább alapfokú Java, HTML5, SQL szoftvertervezési és szoftverfejlesztési ismeretekkel rendelkezik, melyet betanulás során továbbfejleszthet;
  • Rendszerszervezői érdeklődés esetén az informatikai képzésen túli gazdasági tanulmányok megléte vagy folyamatban lévő képzés szükséges;
  • Fejlesztői érdeklődés esetén Windows és/vagy Unix operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismeretekkel bír;
  • Jó analitikus és problémamegoldó képességgel rendelkezik;
  • Együttműködő, proaktív hozzáállású, akit motivál a folyamatos tanulás, a szakmai ismeretek bővítése;
  • Csapatmunkára és egyéni munkára egyaránt képes, jól kommunikál;
  • Office programok kiváló szintű felhasználói szinten ismeri;
  • Angol nyelv ismerete (minimum közép szint és írásban jól kommunikál)

Előnyt jelent:

  • Rendszertervezési, rendszerszervezési, valamint matematikai-elemzési érdeklődés, illetve ezen témákban írott/írandó szakdolgozat;
  • Objektumorientált programozási nyelvek alapos ismerete;
  • Adatmodellező eszközök ismerete;
  • Referencia munka (pl. tanulmányok keretében végzett kisebb fejlesztés) bemutatása;
  • Banki hitel termékek és folyamatok ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. június 28.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő