www.cvonline.hu

Fejlesztő

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT Rendszerfejlesztés egysége

FEJLESZTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • biztosítási nyilvántartó rendszerekhez kapcsolódó informatikai rendszerek fejlesztése,
  • meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok,
  • felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásában való részvétel,
  • elkészült fejlesztések dokumentálása, tesztelése, támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • SQL és PL/SQL (Oracle 11gR2) magas szintű ismerete,
  • C# .NET (Visual Studio 2013/2010) magas szintű ismerete,
  • csoportmunkában (Team Foundation Server: source control, work item) és deployment eszközök használatában szerzett gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • átfogó üzleti folyamatok támogatásában szerzett gyakorlat,
  • middleware alkalmazások fejlesztésében és/vagy használatában szerzett gyakorlat,
  • ügyviteli és back office rendszerekben szerzett fejlesztői vagy szervezői ismeretek,
  • angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó kommunikációs készség,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. február 8-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol