www.cvonline.hu

Fejlesztő villamosmérnök

  • A hirdetés 690 napja lejárt

 Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó középvállalat.

Feladatok:

  • Új mérőberendezések fejlesztésében vesz részt,
  • analóg és/vagy digitális áramkörök és nyomtatott áramköri kártyákat tervez, valamint beméri, teszteli,
  • közreműködik a kiszállítandó készülékek végső bemérés-tesztelésében, kalibrálásában.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • ismer és használ nyák-tervező programot (Altium, PADS),
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,
  • felelősségteljes, önálló és kreatív; hatékonyan együttműködik; elkötelezett, megbízható és precíz.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • ipari környezet elvárásainak megfelelő áramköri tervezésben, mikrokontroller programozásban szerzett tapasztalat,
  • motorokkal, robotokkal, lézerrel és szenzorokkal kapcsolatos tapasztalattal.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívások,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő