www.cvonline.hu

Fejlesztő-/Tesztmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.11.
Hirdetés azonosító: 979718

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezések fejlesztésével foglalkozik, mind mechanikai, mind pedig elektronikai oldalról. Ezek fejlesztéséhez keresünk most elektronikai Fejlesztőmérnök<\b> kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

-Tervezési fázistól, egészen a beüzemelésig részt kell venni
-Méréshez szükséges készülék elektronikájának a megtervezése
-Méréshez szükséges tesztprogram elkészítése (LabView, TestStand)
-Készülék beüzemelése
-Beágyazott rendszer időközönkénti fejlesztése

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Angol nyelvismeret, tárgyalásképes
- Forrasztásban szerzett gyakorlat
- Mikrokontroller fejlesztésében szerzett tapasztalat
- LabView, TestSand programozási nyelvek ismerete
- NYÁK tervezőprogram ismerete
- C programnyelvek egyikének ismerete (C++,C#)
- Csapatmunkára való hajlam

Amit kínálunk:

- Barátságos környezet
- Változatos munkalehetőségek
- Egyedi gépek fejlesztés
- Versenyképes fizetés
- Karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján