www.cvonline.hu
Fejlesztő - Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 842142
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részvétel nemzetközi projektekben: koncepció kidolgozása, fejlesztés, teszttámogatás, élesítés és dokumentálás
  • Mappingek létrehozása és testreszabása Mapping Designerrel
  • Folyamatok létrehozása és testreszabása Process Designerrel (Workflow modellezés)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat IT Projektekben
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Java, XML, Linux, MS Office
  • SAP környezet: üzenet típusok és interfész technológiák
  • További interfész technológiák ismerete: SFTP, AS2, X400
  • Webservice ismeretek

Személyiségbeli követelmények

  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Előny

  • IT Security alapismeretek
  • EDI tapasztalat SAP környezetben
  • Tapasztalat Middleware technológiákkal

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80561

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió