www.cvonline.hu
Fejlesztő (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 862462
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részvétel Business Intelligence fejlesztési projektekben
  • Elvárt funkciók integrálása Business Intelligence megoldásokban
  • Átfogó megoldás tervezési folyamatokban való közreműködés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás tekintettel a szerkezeti előkészületekre és a fejlesztés alatt
  • Business Intelligence/Software fejlesztés és fenntartás Datawarehouse és Portal-Fronthead területen
  • Fejlesztés magas fokú minőségének biztosítása és fejlesztési dokumentációk elősegítése
  • Definiált teszt-eseteken alapuló fejlesztések tesztelés
  • Újonnan megjelenő implementációk támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség IT-területen vagy ezzel egyenértékű
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat Net és/vagy C/ C++ fejlesztésben
  • Oracle (PL/SQL) adatbázis ismerete (3-5 éves tapasztalat).
  • Oracle adatbázison alapuló adatmodellezés
  • Datawarehouse ismerete előny
  • SAP Business Object Tool ismerete előnyt jelent
  • Scrum projekt methológia ismerete előny
  • Utazásra való hajlandóság (Németországba, ha úgy adódik)
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszer és strukturált szemléletmód, precizitás, magas minőségű standardok
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Proaktív, megoldás-kereső személyiség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81798

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged