www.cvonline.hu

FEJLESZTŐ (Rendszerfejlesztő)

  • A hirdetés 1281 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

FEJLESZTŐ

(Rendszerfejlesztő)

Feladat:

  • Ügyfélkapcsolati, statisztikai és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése.
  • A szervezet részéről felmerülő belső fejlesztési igények elemzése és a megoldásokban való részvétel.
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása.
  • Egyéb IT projektben való részvétel.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • jártasság Microsoft.NET keretrendszerre történő fejlesztésben
  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat Visual Basic és C# nyelvek valamelyikében
  • SQL ismeretek (MSSQL, PostgreSQL)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, pontosság

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • céges busz munkába járáshoz (Boráros térről)

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő