www.cvonline.hu

Fejlesztő programozó

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

A Kancellár.hu Zrt., Magyarország piacvezető információbiztonsággal foglalkozó cége, állást hirdet

fejlesztői munkakörbe.

Leendő munkatársunk figyelmébe ajánljuk, hogy minden munkakapcsolat párbaj, és mivel ember-gép közötti viadal nem létezik, mindig ember-ember elleni játszmát kell játszani.

Feladat:

Keresünk olyan - nem akadémikus, hanem gyakorlati tudással rendelkező - munkatársat, aki kihívást lát az ezen a szakterületen folytatott szellemi párbajokban, és eléggé hiú ahhoz, hogy minden esetben győzedelmesen álljon fel a párviadal végén.

Mottónk: Mindig az aktuális ellenfelet kell legyőzni!

Elvárások:

  • Java fejlesztői jártasság,
  • spring framework ismerete,
  • mindenféle jávás rövidítésekben való jártasság,
  • gyors problémaátlátási képesség,
  • rendkívül magas szintű programozói igényesség a forráskóddal és érzékenység a felhasználói problémákkal szemben,
  • tesztelési technikák ismerete és alkalmazása, önálló problémamegoldó képesség. C,C++, hálózati programozás (socketek, openssl, SSL/TLS, LDAP), PHP, MYSQL.

Pozíció: Fejlesztő programozó

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás,
  • jó csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • stabilitás,
  • versenyképes fizetés.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő