www.cvonline.hu

Fejlesztő - programozó

  • A hirdetés 1305 napja lejárt
Multinacionális autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk Fejlesztő - programozó munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

Feladatok:

  • A termelési rendszerrel összefüggő egyedi szoftverfejlesztések kivitelezése a tervezéstől a bevezetésig;
  • Meglévő vállalati alkalmazások igény szerinti átalakítása, továbbfejlesztése;
  • A fejlesztési irányok, alapelvek, standardok kialakítása a belső fejlesztésekre vonatkozóan;
  • Részvétel a nemzetközi projektekben, az azokkal összefüggő fejlesztési feladatok koordinációja, végrehajtása, riportálása.

Képzettség típusa: Informatika

Szükséges végzettség: Informatikai végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikai végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Visual Studio fejlesztőkörnyezet és a .Net keretrendszer magas fokú ismerete;
  • VB.Net és ASP.Net programozási nyelvekben szerzett több éves tapasztalat;
  • Oracle PLSQL és SQL programozási nyelvekben szerzett gyakorlat;
  • Microsoft Office professzionális ismerete;
  • Tapasztalat Oracle és MSSQL adatbázisok adminisztrációjában;
  • Csapatmunka, jó kommunikációs készség.

Előny:

  • C++ és C# programozási nyelvek ismerete;
  • PLC programozási tapasztalat;
  • Hálózati ismeretek;
  • VMWare technológia ismerete;
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: T08fp