www.cvonline.hu
Fejlesztő német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 902342
lejárt
FELADAT

- Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben

- Kapcsolattartás az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során

- Programspecifikációk készítése

 - Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

- Nagy, meglévő informatikai rendszerek, megoldások, különböző technológiák megismerése, ezekben fejlesztési feladatok elvégzése

- Felsőfokú szakirányú végzettség

- Legalább középfokú német nyelvtudás

- Angol nyelvű technikai szövegek olvasása, megértése

- Legalább 1 év Java SE/EE (Eclipse,JBoss) és/vagy C/C++ fejlesztői tapasztalat

- Unix és Oracle (PL/SQL) adatbázis ismeretek

Személyiségbeli követelmények:

- Jó kommunikációs képesség

- Rendszerszemlélet, precizitás

- Komplex problémák gyors megértése

- Jó csapatjátékos attitűd

- Kitartás

- Utazási hajlandóság

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77670

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió