www.cvonline.hu
Fejlesztő Message Broker tapasztalattal (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 719637
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • - Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben
  • - Kapcsolattartás az ügyféllel a struktúra előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során
  • - Szoftverfejlesztés/karbantartás (maintenance)
  • - Programspecifikációk készítése
  • - Új release-k bevezetésének támogatása
  • - Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Elvárások

  • - Felsőfokú szakirányú végzettség
  • - Legalább középfokú angol nyelvtudás, német előny
  • - WebSphere Message Broker 6 v 7 fejlesztői/adminisztrátori tapasztalat
  • - WebSphere Service Registry & Repository 7 fejleszési ismeret
  • - WebSphere MQ 6 v 7 fejlesztői/adminisztrátori tapasztalat
  • - SQL jártasság (Oracle ismerete előny)
  • - Unix alapismeret
  • - Configuration management tapasztalat előny

Személyiségbeli követelmények:

  • - jó kommunikációs készség
  • - csapatjátékos
  • - precizitás
  • - proaktivitás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78805

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió