www.cvonline.hu

Fejlesztő mérnök/Applikációs mérnök

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Iparágában piacvezető, prémium kategóriás termékek tervezésével, és gyártásával foglalkozó nemzetközi hátterű megbízónk részére keresünk most szakembert

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek prototípus- és széria tervezése és validálása vevői megrendelés alapján
  • Applikációs termékfejlesztési folyamatok véghezvitele APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása
  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Applikációs projektek koordinálása a társosztályokkal és az üzleti partnerekkel szorosan együttműködve
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA
  • V5 vagy ProEngineer szoftverrel
  • SAP cikkszámok és darabjegyzékek létrehozása, változtatása és kezelése
  • Innovációs fejlesztői tevékenységek támogatása
  • Adatbázisok kezelése, prezentációk, időtervek, beszámolók készítése

Elvárás:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy gyártástechnológiai végzettség
  • CAD rendszerek (ideális esetben CATIA V5 vagy ProEngineer) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő