www.cvonline.hu

Fejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 731 napja lejárt

A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.

Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk

pozícióba.

Munkakör részletezése, feladatok

  • Mechanikai tervezés végrehajtása belső megrendelés alapján
  • Gyártandó alkatrészek műszaki rajzainak elkészítése és tömörítése, összeállítási rajzok kivitelezése, vezetékelési és csövezési tervek előkészítése, megrajzolása
  • A termékek és összetevőik igény szerinti fejlesztése az előírt normák és specifikációk alapján
  • Termékdokumentációk összeállítása és azok naprakészen tartása
  • Fejlesztési projektek irányítása
  • Rendszeres jelentés a vezetőség felé

Elvárások

  • Gépészmérnöki diploma
  • Tervezés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Autodesk Inventor 3D-s tervező szoftver ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Gyártási tapasztalat (fémmegmunkálás,stb.)
  • Prototípusépítésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Vác (Budapesttől 30 km-re északra)

  • Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi   e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol