www.cvonline.hu

Fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 798 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,

mezőkövesdi gyártással fogalakozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hőcserélők tervezése és kapcsolódó projektek menedzselése

  • Termékfejlesztési projektek megvalósítása APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra

  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása

  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása

  • Projekttevékenységek koordinálása a vevőkkel szorosan együttműködve

  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA

  • V5-ös szoftverrel adatbázisok kezelése, prezentációk, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki, gyártástechnológiai  végzettség

  • Minimum 3 éves releváns autóipari szakmai tapasztalat

  • CAD rendszerek (ideális esetben Catia V5) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek (SAP ismerete előny)

  • Magas szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, csapatmunkára való alkalmasság

  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás

Munkavégzés helye:

  • Mezőkövesd

Helyek Mezőkövesd
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő