www.cvonline.hu

Fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 893 napja lejárt

 A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként autóipari alkatrészek illetve mezőgazdasági és építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az OROS Divízióba, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Saját fejlesztésű termékek továbbfejlesztése
  • Saját fejlesztésű termékek prototípus gyártásának koordinálása
  • Új termékek fejlesztése
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Tesztelés

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség /géptervező szakirány/
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (word, excel)
  • 3D-s tervezőrendszerek egyikének felhasználói szintű ismerete (pl.:SolidWorks,Pro/Engineer, Catia, Inventor, stb. AutoCad)

Előny:

  • Géptervezésben szerzett jártasság
  • SolidWorks tervezőrendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő