www.cvonline.hu
Fejlesztő mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2017.08.14.
Hirdetés azonosító: 1173602
lejárt

Kecskeméten található autóipari partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Gyártási folyamatok tervezése, a szükséges eszközök, berendezések meghatározása
  • Projektek koordinálása, szerszámok és gépek átvételének irányítása
  • A termék gyárthatóságának előkészítése, folyamatok szabályozása
  • A gyártósori anyagáramlás fejlesztése
  • FMEA, CP, PFC, SOS, JES előkészítése
  • Ciklusidő mérés, optimalizálás
  • Karbantartási tervek kidolgozása
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
  • ISO TS 16949 és VDA 6.3/VCA 6.5 belső auditori tapasztalat
  • KAIZEN eszközök ismerete
  • MFU/PFU, PFMEA, 8D, PPAP, APQP eljárások ismerete
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalat
  • Nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Modern munkahelyi körülmények
  • Fiatal csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.