Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

 FEJLESZTŐ MÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

 (HF 10-7192)

 pozícióba.

Feladat

  • Termékek fejlesztése a vevői elvárások alapján,
  • Alkatrészek tervezése,
  • Tesztek elvégzése, a kapott eredmények kiértékelése, fejlesztési javaslatok megtétele,
  • A társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Autóipari / termelési területen szerzett tapasztalat előny, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7192”-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator