Energiaszektorban működő, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz keresünk munkatársat

FEJLESZTŐ MÉRNÖK

 (HF 9-6799)

 pozícióba.

 Feladat

  • A termékfejlesztésben való aktív részvétel,
  • Javítási lehetőségek keresése,
  • Dokumentáció karbantartása,
  • Gyártással való együttműködés,
  • Tárgyalások lefolytatása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai végzettség,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás,
  • 3D tervezőprogramokban való jártasság (Inventor ismerete előny),
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés,
  • Versenyképes anyagi juttatások,
  • Biztos háttér.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Zala megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6799"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése