www.cvonline.hu

Fejlesztő mérnök és Projektvezető

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Németországi munkahelyre keresünk

Fejlesztő mérnököket és Projektvezetőket

a nagy autóipari gyárak első szintű beszállítóihoz a

gépjárműváz, a külső és belső (Packaging) design

projektjeire

Munkavégzés helye:

  • Stuttgart és környéke (Mercedes)
  • Wolfsburg (Wolkswagen)
  • Ingolstadt (Audi)
  • München és környéke (BMW, Porsche)

Feladatkör:

  • Az alváz, a belső vagy a külső design fejlesztése illetve tervezése
  • Egyeztetés a részegység kapcsolódási pontjai miatt a többi fejlesztő csapattal
  • Az alkatrészek koncepciójának kidolgozása a Package, a biztonsági követelmények és a törvényi előírások figyelembe vételével
  • A részegység, alkatrész felelősével egyetértésben az alkatrészek kidolgozása CAD programban
  • Az engedélyeztetési dokumentáció kidolgozása
  • Felelősség a részegység funkcionális működéséért, a költségéért, a súlyáért, határidők betartásáért és a minőségért
  • Követelmény füzet (Lastenheft) elkészítése (komponensek és rendszer szinten)
  • A célelérés biztosítása belső és külső partnerekkel a teljesítések átvételével
  • A rendszer szintű beszállítók irányítása, kapcsolattartás
  • A komponensek tesztelésének műszaki végigkísérése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség gépész vagy közlekedés mérnöki szakirányon
  • Tapasztalat a következő tervezési illetve fejlesztési szakterületek egyikén:

        - Vázszerkezet (utastér, ajtók, motorhíd, felső váz hordozó elemei, stb.
        - Belső design (padlózat, ajtó illetve csomagtér öltöztetése, Greenhouse, stb.)
        - Külső design (lökhárítók, elülső modul, szélvédők, stb.)

  • Megfelelő szakmai tapasztalat mint konstruktőr vagy alkatrész felelős
  • Alapos CATI V5 vagy Siemens NX ismeretek a tervezési feladatok ellátásához
  • Csapatszellem, szervező készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság és felelősség teljes munkavégzés
  • Önálló, cél irányos munkavégzés
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés a projekt eredményeinek prezentálásakor
  • A nagy autógyárak fejlesztési folyamatainak ismerete (legalább egynek)

Amit kínálunk:

  • Németországi határozatlan idejű munkaszerződés 6 hónapos próbaidő után
  • A német tarifa szerinti besorolásnak megfelelő fizetés
  • nyugati munkahelyi környezet
Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő