www.cvonline.hu

Fejlesztő mérnök / Development Engineer

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Fejlesztő mérnök / Development Engineer (F/n)

Feladatok:

  • elkészíti az új termékekre vonatkozó javaslatokat, illetve támogatja ezek megvalósulását, valamint koordinálja a meglévő koncepciók változtatásait a legújabb követelményeknek és technológiának megfelelően,
  • a rajzok és dokumentációk változáskezelése, naprakészen tartása,
  • a mintadarabok elkészítésének megtervezése és koordinálása, a prototípus gyártás támogatása,a teszteredmények és komponensek értékelése, a szükséges dokumentáció elkészítése,
  • külső- és belső vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • az alkatrészek tervezésében és a megfelelő alapanyagok kiválasztásában való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség (BSc vagy MSc),
    néhány év termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek, CAD/CAM ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás; német nyelvtudás előnyt jelent,
  • autóipari tapasztalat előnyt jelent,
  • projekttapasztalat, vevőorientáltság, nyitottság,
  • utazási hajlandóság, üzleti szemlélet, csapatmunka,
  • pirotechnikai ismeret, valamint robbanóanyag kezelése során szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Leitner-Takács Judit HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítése ● http://Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol