www.cvonline.hu

Fejlesztő gyakornok

  • A hirdetés 71 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben.
  • Vállalatirányítási - és egyéb rendszerek fejlesztése.

Feltételek

  • Aktív hallgatói jogviszony informatikai területen.
  • Minimum heti 20 óra munkavégzés.
  • Jó angol-nyelvtudás (szóban és írásban) .
  • Relációs adatbázisok és/vagy Java alapfokú ismerete.

Előnyt jelent

  • Az adatbázis objektumok gyakorlati használata.
  • Webes alkalmazás fejlesztés ismeret.
  • PHP, Javascript ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség

Cégünkről
Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol