www.cvonline.hu

Fejlesztő gépészmérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.

gépészmérnök - mechanical engineer - Pro Engineer - Budapest

Az ország egyik legnagyobb autóalkatrész forgalmazó partnerünk számára keresünk Gépészmérnök kollégát.

Pozíció leírása / Job description

Az új kolléga fő feladatai lesznek:

- Mechatronikai jellegű egyedi automatizált célgépek tervezése,fejlesztése
- Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
- Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
- Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
- Együttműködés a K+F csapattal (gépész-, villamos- és
mechatronikai mérnökök)

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- gépészmérnöki végzettséggel (Bsc, Msc)
- legalább 1-3 éves fejlesztői tapasztalat
- Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete

Előnyt jelent, ha rendelkezik:
- Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
- Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretekkel
- Végeselem-analízis gyakorlati jártassággal
- Egyéb 3D tervezőprogramok ismereteivel

Amit kínálunk / Offer

A partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot, jól felszerelt labort és korszerű gépműhelyt, hosszú távú álláslehetőséget kínál, egy folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezetben.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -