www.cvonline.hu
Fejlesztő (EDI)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 791810
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfelekkel való kapcsolattartás a   követelmények meghatározása és értékelése érdekében

 - Programok fejlesztésében, tesztelésében és a   hibaelhárításban részvétel

 - Programdokumentációk előkészítésében való   aktív támogatás

 - Programtesztek tervezése, futtatása és   dokumentálása

 - Szakmai feladatokhoz kötődő adminisztratív   feladatok végrehajtása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség IT területen, vagy ezzel   egyenértékű releváns szakmai tapasztalat

 - Aktív felsőfokú német és legalább alapszintű   angol nyelvtudás

 - Általános fejlesztési ismeretek

 - Alapszintű Unix felhasználói ismeretek

Előny:

 - EDI területén szerzett tapasztalat

 - társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és   barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77201

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió