www.cvonline.hu

Fejlesztő - diákmunka

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

Feladatok:
  • Audit csapat folyamattámogató webes felületének fejlesztése
  • régebbi folyamatok továbbfejlesztése
  • új folyamatok beemelése a felületbe
Elvárások:
  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony szakterületnek megfelelő felsőfokú intézményben
  • MSSQL, ASP.NET/ Visual Basic, Javascript gyors tanulási képesség
  • tanulási vágy
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Előny:
  • HTML, JQuery, CSS ismeret
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Bérezés:
  • bruttó 1190 Ft/óra
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig, napi 4/6 óra
  • Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: KPMG-01.