www.cvonline.hu
Fejlesztő (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 902577
lejárt
FELADAT

  • Általános adatbázis adapter (GDBA) fejlesztése és web service kapcsolat CMS és belső CMDB között
  • Kapcsolatot tart az ügyfelekkel az igények felmérése, pontosítása érdekében.
  • Hozzájárul a megoldási tervezési folyamathoz
  • Új kiadási megvalósítások támogatása
  • Részt vesz a programdokumentáció előkészítésében
  • Programteszteket tervez, futtat és dokumentál.
  • Szakmai feladataival kapcsolatban álló minden adminisztratív feladatot elvégez.
  • Opcionális 3. szintű támogatás

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma IT területen, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 éves tapasztalat szoftver és adatbázis programozásban (Jython, Java)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Szükséges informatikai ismeretek: Java / JavaScript / J2EE, XML, XSLT, Webservices, SOAP, Apache / Tomcat servlet container integrations
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú megközelítés
  • Konfliktuskezelés
  • Interkulturális tapasztalatok
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Feladatorientáció

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82783

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen