www.cvonline.hu
Fejlesztő (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 845086
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Különböző tevékenység a specifikációs követelmények területén, műszaki tervezésű előírások és rendszerfejlesztés, beleértve a felhasználók számára nyújtott teszttámogatást és 3rd level támogatást.
  • Workshop-ok szervezése a termék-, üzleti, és a folyamatfelelős személyekkel a követelmények meghatározása céljából, különös tekintettel a hálózati termékekre (például VPN-solutions)
  • Követelmény specifikációk és műszaki tervezésű dokumentumok készítése a végrehajtás alapján
  • Konfiguráció és fejlesztés a HP Servicemanager szoftveren belül
  • 3rd level támogatás és hibajavítás incidensek vagy problémák HP SM alkalmazás esetén, vagy új szoftver-releasek tesztfázisának ideje alatt
  • Alkalmazáson belüli incidensek elemzése és megoldása, beleértve az Oracle DB-t, hálózatot és tűzfalat
  • Elemzések és megoldások koordinálása az adatközpontok (OS, DB) és a hálózati egységek kollégáival, illetve részletes jelentés és a kommunikáció a helyzetről

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség IT területen vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret (beszéd és írás)
  • Folyamatok elemzésének és létrehozásának követelmény-specifikációinak ismerete, és ebben szerzett tapasztalat
  • Műszaki tervezésű dokumentumok (pl UML) írásának ismerete
  • HP ServiceManager fejlesztés vagy Java Script ismerete, és ebben szerzett tapasztalat
  • Alapvető ismeretek és tapasztalatok Oracle DB adminisztrációban és SQ-ban.
  • Alapvető ismeretek T-Systems folyamatok esemény-, probléma-és changemenedzsment folyamatokban
  • WAN telekommunikáció, IP VPN, Router, kapcsolók alapvető megértése
  • Szükséges informatikai ismeretek: J2EE, Javascript, XML, HTML, DHTML webszolgáltatások, Apache / Tomcat servlet konténer integrációk, JMS, SQLPlus / SQLnet kapcsolatok ANT, Maven Advantage
  • Előnyt jelent:
  • Windows 2008 R2 szerver ismeretek
  • MS SQL Server
  • Active Directory (User, Goups, Computeraccounts, Contacts), Exchange2010 (Mailbox, Distributionlist), Sharepoint2010, Lync

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81553

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen