www.cvonline.hu
Fejlesztő (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 829707
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részt vesz a myMDS alkalmazások   követelmény fejlesztésében
  • Hibák analizálása és javítása a   rendszer és rendszerintegrációs tesztek során
  • Részt vesz a solution design folyamatokban
  • Támogatja az új kiadások   végrehajtását
  • Részt vesz a programdokumentációk   előkészítésében
  • Részt vesz az alkalmazás életciklus   menedzsmentjében, incidens és probléma menedzsmentben

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség vagy   egyenértékű munkatapasztalat
  • IBM Websphere eCommerce certifikáció   előnyt jelent
  • Legalább 3 év Java (J2EE)   fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Oracle (PL/SQL) adatbázis ismerete
  • Unit tesztek írása és végrehajtása
  • SOAP tapasztalat
  • Build & Deployment and   Continuous integration (Jenkins), Test Automation (Selenium), Applications   and System Design, ANT, SVN tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Java SE. Java EE ismerete
  • Jó csapatjátékos, pro-aktivitás

  • Jó kommunikációs készség, ügyfél és   feladatközpontú gondolkodás
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, pontosság
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81115

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen