www.cvonline.hu
Fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 845100
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Kapcsolatot tart az ügyfelekkel az igények felmérése, pontosítása érdekében.
  • Részt vesz programok fejlesztésében, tesztelésében, hibaelhárításban.
  • Részt vesz a programdokumentáció elkészítésében.
  • Programteszteket tervez, futtat és dokumentál.
  • Szakmai feladataival kapcsolatban álló minden adminisztratív feladatot elvégez.

Elvárások

  • Felsőfokú IT végzettség vagy egyenértékű munkatapasztalat
  • Felsőfokú vagy középfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • Általános fejlesztési ismeretek előnyt jelent:
  • Adatbázisismeretek (Oracle, SQL)
  • EDI ismeretek (elektronikus adatcsere)
  • Adatátviteli protokoll (FTP, x400, OFTP, stb.)
  • UNIX vagy Linus alapszintű ismerete
  • Perl Java vagy Shell-scripting alapszintű ismerete
  • Fejlődési készség, csapatjátékos szellem, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:81580

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió