www.cvonline.hu
Fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 709931
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Részvétel belső konfigurációs management   rendszerek és interfészek fejlesztésében

  -Ügyfelekkel való kapcsolattartás követelmények   értékelésének és meghatározásának érdekében

  -Hozzájárulás a megoldás tervezési folyamathoz

  -Új kiadások implementációjának támogatása

  -Részvétel a program dokumentáció elkészítésben

  -Program tesztek tervezése, futtatása és   dokumentálása

  -Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden   adminisztratív feladat implementálása

Elvárások

  -Felsőfokú végzettség IT területen

  -Legalább középszintű angol és/vagy német   nyelvtudás

  -Legalább 3 év tapasztalat Java fejlesztésben

  -Informatikai rendszer architektúrák megértése

  -Software AG webMethods tapasztalat

  -Rendszertervezés (általános)

Előny

  -Tapasztalat SQL/Oracle/OSS/XSL/JMS/GIU   tervezésben

  -MWS és CAF Framework alapos ismerete

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79415

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió