www.cvonline.hu

Fejlesztő - ASP.NET, MVC tapasztalattal

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 852872
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Meglévő rendszerhez kötődő fejlesztési feladatok (ASP.NET, MVC, MSSQL) ellátása

Feladatkör, felelősségek:    · Meglévő rendszerhez kötődő fejlesztési feladatok (ASP.NET, MVC, MSSQL) ellátása 6-8 fős csapatban

· SLA-nak megfelelő alkalmazástámogatás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

· 2-5 év ASP/MVC .NET, valamint MSSQL tapasztalat

· Min. középszintű, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás (napi szinten kell használni a nyelvet a munkavégzés során)

· Szakirányú közép-, vagy felsőszintű végzettség

Egyéb:

· A munkavégzés házon belül és/vagy ügyfélhez kihelyezve történik

· Megbízónk munkavállalóként vagy alvállalkozóként szerződik a leendő kollégával, megegyezés szerint

Nyelvtudás:    Min. középszintű, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyar piacon régóta működő, stabil háttérrel bíró információtechnológiai vállalkozás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió