www.cvonline.hu

Fejlesztő analitikus

  • A hirdetés 856 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt

Debreceni telephelye

 Generikus Kutatás-fejlesztési Igazgatóság

Analitikai Fejlesztő Osztálya

munkatársat keres

Fejlesztő (vegyész) analitikus

határozott idejű munkakörbe

Feladatai:

  • Kutatási projektek analitikai feladatainak önálló szakmai irányítása;
  • Vizsgálati módszerek kidolgozása, validálása;
  • Gyártáshoz, törzskönyvezéshez kapcsolódó vizsgálatok felügyelete, elvégzése;
  • Vegyésztechnikusok szakmai irányítása;
  • Fejlesztési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése.

Elvárásaink:

  • MSc szintű vegyész végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Proaktivitás, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • PhD fokozat, vagy szakmérnöki végzettség;
  • Angol –magyar szakfordítói végzettség, vagy felsőfokú angol  nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett ipari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége,
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2015. június 17 -ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol