www.cvonline.hu

Fejlesztő Analitikai Osztályvezető

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Gödöllői telephelye

 Generikus Kutatás-fejlesztési Igazgatóság

Analitikai fejlesztő osztályvezető

munkatársat keres

 Feladatok:

  • Generikus K+F Analitikai Fejlesztő Osztály tudományos munkájának koordinálása, tudományos munkatársak szakmai irányítása, mentorálása;
  • Steril generikus gyógyszerkészítmények technológiai fejlesztéséhez szükséges analitikai módszerek fejlesztése, optimalizálása, validálása:

 - kis molekulák és peptidek területén,

 - globál fejlesztési projektek tagjaként,

- US és EU szabályozásokat, piaci határidőket és minőségi előírásokat szem előtt tartva,

- Fejlesztési stratégiának és a tudományos trendeknek megfelelő új analitikai technikák és módszerek fejlesztése, implementálása,

  • Az osztály hatékony működéséhez szükséges erőforrások szervezése, feladatok priorizálása a fejlesztési projektek határidejének függvényében;
  • Analitikai adatok és dokumentációk elkészítésének, felülvizsgálatának és jóváhagyásának hatékony biztosítása, a GxP előírásoknak megfelelően;
  • Igazgatóságon, illetve Teva-n belüli megfelelő kommunikáció, illetve információ áramlás biztosítása;
  • Naprakész adatszolgáltatás külső és belső ügyfelek, illetve partnerek számára;

Elvárásaink:

  • Vegyész,  vegyészmérnök, biomérnök vagy gyógyszerész végzettség;
  • Legalább 10 éves analitikai fejlesztési gyakorlat;
  • Vezetői tapasztalat közepes méretű szervezetben;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

Előnyt jelent:

  • GMP, GLP ismeretek;
  • Steril, illetve generikus fejlesztési tapasztalat;
  • PhD fokozat;

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

 Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

 Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.