www.cvonline.hu
Fejlesztő – Hardveres szolgáltatások (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 811043
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélmegoldások fejlesztése szerverüzemeltetési környezetben

 - Projektekben való részvétel

 - Harmadik szintű (3rd Level) támogatás

 - A gyártói támogatás monitorozása

 - Komplex changek bevezetésének támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű releváns tapasztalat

 - Középfokú angol és német nyelvtudás

 - Hálózatok, routerek, switch-ek és tűzfalak legalább alapfokú ismerete

 - Rendszerfelügyeleti eszközök ismerete

 - Oracle Solaris üzemeltetés

 - Pearl programozás

 - Shell programozás

- RedHat Linux

- Windows Server 2008

- Legalább alapfokú Oracle Database ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80775

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió