www.cvonline.hu

Fejlesztő – Beágyazott rendszerek

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Az  evopro  az  ipari  automatizálás  és informatikai megoldások területén egy nemzetközileg  elismert   dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalat.

A jelölt feladata

  • Részvétel a beágyazott rendszerek üzletág egyedi fejlesztési feladataiban,   projektjeiben
  • Követelményelemzés digitális rendszerfejlesztéshez
  • Követelményelemzés méréstechnikai rendszerfejlesztéshez
  • Elvi kapcsolási rajz és nyomtatott áramkör tervezés
  • Beágyazott szoftverfejlesztés és tesztelés

Elvárások

  • Okleveles villamosmérnöki végzettség
  • Beágyazott C, C++ nyelv ismerete, gyakorlata
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Mikrokontrolleres fejlesztői környezetben szerzett gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyök

  • Több éves FPGA fejlesztési gyakorlat
  • Agilis fejlesztési tapasztalatok
  • Külföldi projektek esetén utazási hajlandóság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő