www.cvonline.hu
Fejlesztésvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.12.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1243654

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A fejlesztőcsoport vezetése, személyi és anyagi kereteinek megtervezése
  • A feladatok elosztása és koordinálása a fejlesztőcsoport tagjai között
  • Más fejlesztőközponttal való kapcsolattartás és információcsere
  • Az új termékek kifejlesztésének magyarországi irányítása
  • Vevői igényeknek megfelelően a meglévő termékek változtatása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • 5+ év autóiparban, fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Vezetői és szervezési készség
  • Kommunikációs készség
  • Innovációs készség
  • Elemző- és problémamegoldó készség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • modern, inspiráló munkakörnyezet
  • érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.