www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 915419
lejárt
Tech People FEJLÉC

Fejlesztésvezető/ Szoftvertervező (GYJS)

Megbízónk nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Hisznek abban, hogy az a legjobb Fejlesztésvezető, aki képes gyorsan megérteni ügyfeleink komplex üzleti folyamatait, ismeri a professzionális szoftverfejlesztési és tervezési mintákat, és képes UML modellező eszköz használatával gyorsan dokumentálni és megtervezni a szoftver funkcióit és komponenseit.

Feladatok:
  • Szakértőként részt venni az online projektjekben
  • Folyamatosan és kimutathatóan fejlődni
  • Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni az üzleti igények alapján
  • Kommunikálni az Ügyfelekkel
  • Döntéseket előkészíteni webalkalmazások és portálok fejlesztésének irányításában

Elvárásaink:
  • különböző üzleti és technológiai környezetek megértése
  • átláthatóan, koherensen tervezni, dokumentálni folyamatokat, megvalósítandó funkciókat
  • kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Empatikus, jó tárgyaló partner
  • érdeklődés Webes technológiák iránt
  • felsőfokú informatikai végzettség vagy ennek megfelelő tapasztalattal
  • folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
  • Ügyfélkommunikáció terén szerzett tapasztalat
  • JAVA ismerete
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Helyszín: Buda (XII)
Kezdési idő: akár azonnal
Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel, word formátumban

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió