www.cvonline.hu

Fejlesztési Vezető

  • A hirdetés 1110 napja lejárt

Ügyfelünk egy multinacionális termelő cég magyarországi leányvállalata, amely a nagy iparági gyártócégek számára állít elő gumiipari termékeket.

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • Innovatív ötleteinek felhasználásával a vásárlók igényeinek megfelelő receptúrák összeállítása,
  • Meglévő receptúrák műszaki és gazdasági szempontok figyelembevételével történő optimalizálása,
  • A gumikeverék termékek felhasználhatóságának optimalizálása, ideértve a nyersanyagok továbbfejlesztését is,
  • Rendszeres kapcsolattartás és tanácsadás a vevők és a partnerek számára,
  • Jelentési kötelezettség közvetlenül az ügyvezető igazgatónak.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség vegyipari vagy vegyészmérnöki szakon,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat gumi-, illetve műanyagipar területén,
  • Magyar és tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Strukturált gondolkodásmód és munkamódszer,
  • Csapatjátékos, dinamikus, ügyfélorientált személyiség,
  • Folyamatokban való gondolkodás, optimalizálási képesség.

Szereti a kihívásokat? Szívesen lenne egy fejlődő vállalatcsoport meghatározó tagja?

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk motivációs levelét és önéletrajzát a lentie-mail címre.

Helyek Zala
Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő