www.cvonline.hu

Fejlesztési vezető

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Informatikai rendszerek optimalizálásával foglalkozó megbízónk saját szoftvertermékének kifejlesztésének és továbbfejlesztésének biztosítása érdekében keresünk tapasztalt szakembert a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Szoftver projektek menedzselése, a fejlesztési folyamatok tervezése, nyomon követése.
  • Szoftver fejlesztési folyamatok hatékonyságának és eredményességének, kulcsfontosságú mérföldköveinek  felmérése, ezek folyamatos fejlesztése.
  • Fejlesztői csapat szakmai koordinálása. A csapat folyamatos fejlesztése, esetlegesen mentori és gyakornoki programok kialakítása
  • Emberi és egyéb erőforrások (fejlesztők és eszközeik) hatékony menedzselése.
  • Szoftver tervezése, modellezése és integrálhatóságának biztosítása.
  • Szoftverminőség-biztosítás, automatizált tesztek készíttetése.

Elvárások:

  • Magas szintű Java (J2SE és J2EE) fejlesztési tapasztalat és naprakész szoftvertechnológiai ismeretek (áttekintő képpel rendelkezik a különféle fejlesztési módszertanokról, tervezési, programozási és tesztelési módszerekről)
  • Minimum 2 év fejlesztői  csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Alkalmazásszerver (pl. Glassfish, JBoss) ismeretek
  • Eclipse és/vagy NetBeans használati tapasztalat
  • Adatbázis és SQL nyelv ismeret
  • UML ismeret és tapasztalat
  • Forráskód verziókezelés tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat, melyet szívesen alkalmaz a  gyakorlatban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • ITIL tudás
  • Szolgáltatásmenedzsment tudás
  • Projekt menedzsmentet támogató szoftverek ismerete (maven, svn, artifactory, jira)
  • LEAN startup módszertan gyakorlati alkalmazása
  • A/B tesztelési tapasztalat
  • PHP nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívás
  • Fejlődési lehetőség és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kapcsolattartó:

Fekete Kinga

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő