www.cvonline.hu

Fejlesztési vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1023880

Ügyfelünk 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazásokat fejlesztő, multinacionális cég, aki a világ 50 legnagyobb bankjának nyújt IT szolgáltatásokat.
Meglévő csapatuk számára keresünk Fejlesztési Vezetőt.

Feladatok:

• Négy fős fejlesztői csapat teljeskörű menedzsmentje
• Scrum masterként a scrum csapathoz tartozó tesztelők, architektek, rendszerszervezők munkájának koordinálása.
• A termékek fejlesztési folyamatának tervezése, nyomon követése
• A csapat által fejlesztett szoftverek integrálhatóságának, fenntarthatóságának, minőségének biztosítása
• Aktív részvétel a fejlesztésben, code review
• Riportálás a fejlesztési folyamatról
• A termékek funkcionalitásáért felelős termékmenedzserekkel való folyamatos kapcsolattartás
• Szoros együttműködés más termékekért felelős fejlesztési csoportvezetőkkel
• Csapatához tartozó nyitott pozíciókra való toborzás-kiválasztásban való aktív részvétel.

Elvárások:

• Szoftverfejlesztésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
• Rálátás a termékfejlesztés teljes folyamatára (specifikáció, architektúra, fejlesztés, tesztelés, kiadás az ügyfél számára)
• Projektmenedzsment tapasztalat TFS használatával
• Több éves tapasztalat C#, .Net, WCF, SQL területén
• Tapasztalat többrétegű alkalmazások architektúrájában, értékelésében
• Vezetésben szerzett tapasztalat (teljesítményértékelés, mentorálás, toborzás)
• Angol nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban
• Kiváló kommunikációs készség, csapatmunkára való készség
• Önállóság

Amit kínálunk:

• A legfrissebb MS technológiák használata (jelenleg: Visual Studio 2013, .Net 4.5, SQL szerver 2012)
• Versenyképes jövedelem
• Éves bónusz, cafeteria
• Vadonatúj, modern munkakörnyezet
• Fejlődési, előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a