www.cvonline.hu

Fejlesztési vezető - fémipar

Régió: Veszprém
Veszprém

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 672433
lejárt

Megye:    Veszprém megye

A pozíció leírása:    Vezetői és szervezői feladatok a fejlesztői csoport hatékony munkájának érdekében.

Feladatkör, felelősségek:    • tervezési, fejlesztési lehetőségek felkutatása, menedzselése,

• javaslattétel az új termékek fejlesztésében,

• a kapott dokumentáció feldolgozása, részfeladatok meghatározása, ütemezése

• tervezés és dokumentációkészítés,

• az éves üzleti terv betartása,

• a Vezetőség folyamatos tájékoztatása,

• határidők és eredményesség figyelemmel kísérése,

• tervezési és gyártási határidők ellenőrzése és betartása

• a tervezési csoport munkájának megszervezése, és felügyelete,

• a munkavállalók képzése, fejlesztése, motiválása,

• folyamatos kapcsolattartás az társrészlegek vezetőivel,

• szükség esetén kapcsolattartás a megrendelőkkel a maximális vevői elégedettség érdekében

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Gépészmérnök végzettség,

• Fémipari technológia ismeret és tapasztalat,

• Minimum 2 év vezetői tapasztalat,

• Kiváló vezetői készségek,

• Tervezői, tervezés szervezési rutin, kreativitás, technikai ismeretek, probléma-feltáró nyitott gondolkodás.

• Jó kommunikáció, szervezési készségek,

• Önálló döntéshozatali képesség,

• Jó problémamegoldó képesség,

• Megbízhatóság, határozottság.

Előny: angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    tárgyalóképes német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    A megbízó cég profilja:

Dinamikusan fejlődő acélkereskedelemmel, gépalkatrészek gyártásával és tervezéssel foglalkozó Veszprém megyei, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Amit megbízónk kínál:

Versenyképes juttatási csomag,

Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

Jó hangulatú környezet, fiatal, dinamikus csapat,

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.