www.cvonline.hu
Fejlesztési projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 890447
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A műszerfal termékcsoporthoz tartozó SW fejlesztési Projektek vezetése
  • A SW projektek tervezése és követése (költség, tartalom, minőség) az ide vonatkozó vállalati előírásoknak megfelelően
  • A követelmények harmonizálása valamint felderítése az ügyféllel. A SW kiszállítások tartalmi és időbeli megtervezése
  • Munkacsomagok kiírása, végrehajtásuk követése, illetve egyeztetése a projektben résztvevő SW fejlesztőkkel és System tesztelőkkel
  • Az elkészült SW és a rendszer minőségi jellemzőinek értékelése valamint a SW kiszállítása
  • Az Indiai kollégák valamint külső beszállítók munkájának felügyelete, irányítása

Elvárások:

  • Megfelelő képzettség és tapasztalat a SW fejlesztés és a SW tesztelés területén
  • Biztos ANSI C/C++ programozási nyelvismeret
  • Legyen tájékozott a projektmanagement, párhuzamos fejlesztések, és a mérnöki módszerek tökéletesítésében
  • Legyen tapasztalata az ügyféllel és a vezetéssel történő egyeztetésekben
  • Szakmai kérdésekben gyors helyzetfelismerés az átfogó ismereteknek köszönhetően
  • Informatikai vagy rokonszakmában megszerzett egyetemi (esetleg főiskolai) végzettség
  • Jártasság a SW fejlesztés, számítástudomány valamint a számítógépes architektúrák területén
  • Magabiztos Angol vagy Német nyelvismeret
  • Kreatív gondolkodás
  • Munkamódszereiben áttekinthető és egyértelmű
  • Jól viseli a munkaterhelést
  • Munkájában felelősségteljes
  • Átlagon felüli magabiztosság, meggyőző képesség, csapatszellemiség, és előrelátás (pro-aktivitás)

Előnyt jelent:

  • CAN, AUTOSAR 4.0, ISO26262 Standard, Doors, RTC
  • Projektvezetői képesítés előnyt jelent
  • Megfelelő képzettség és tapasztalat a járműipari SW fejlesztés és a SW tesztelés területén
  • Több évi jártasság a SW fejlesztés területén alkalmazott mérnöki módszerekben (ASPICE, CMMI)

Amit kínálunk

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió