www.cvonline.hu

Fejlesztési minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra az alábbi pozícióba:

FEJLESZTÉSI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI
MÉRNÖK

Feladatkör:

  • Tárgyérzékelési területen fejlesztési projektek teljes körű minőségbiztosítása
  • Termékfejlesztési projektek tagjaként a fejlesztési folyamat minden szakaszában az előírt minőségi szint elérésének biztosítása
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, optimalizálása
  • Kockázati tényezők meghatározása és minimalizálása, hibahatás elemzés készítése (FMEA)
  • Vizsgálati tervek összeállítása, termék jóváhagyásához szükséges vizsgálatok koordinálása
  • Mérések kivitelezése, kiértékelése, dokumentálása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Aktív német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Célorientáltság, elhivatottság

Előnyt jelent:

  • MSc szintű végzettség
  • Autóiparban vagy orvostechnikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német