www.cvonline.hu
Fejlesztési mérnökség vezető (Referenciaszám: PJ3304)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.20.
Hirdetés azonosító: 940080
lejárt

Vas megyei autóipari beszállítói partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Fejlesztési mérnökség vezető

Feladatok:
- Új termék tervezés és bevezetés koordinálása
- Termékek kialakítása a vevők igényeinek figyelembevételével
- Fejlesztési tervek készítése más részlegekkel együttműködve
- A megfelelő layout kialakítása a termelésben
- Minőségi megfelelőség biztosítása a termékbevezetés során
- Mérnöki és technikusi csoport összeállítása és vezetése

Elvárások:
- Műszaki diploma
- Legalább 5 éves gyártókörnyezetben szerzett mérnöki tapasztalat
- Autóipari tapasztalat
- Minimum középszintű angol nyelvtudás
- Kiváló tárgyaló és problémamegoldó készség

Előny:
- Német nyelvtudás
- Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.