www.cvonline.hu

Fejlesztési menedzser

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Stabil hátterű vállalatcsoportunkhoz keresünk

kollégát.

Feladatok

A vállalatcsoport üzletfejlesztési tevékenységében meghatározott kutatás fejlesztési projekt teljes körű menedzselése:

  • a projekt szakmai átlátása
  • szakmai döntés előkészítési anyag összeállítása
  • a fejlesztési koncepció és ütemterv kidolgozása
  • a projektben résztvevő kollégák vezetése, irányítása
  • kapcsolattartás a projekt külső résztvevőivel, külső szakértők irányítása
  • félüzemi kísérletek koordinálása

Elvárások

  • Természettudományi végzettség, feldolgozói vegyipari végzettség, vagy kémiai feldolgozás területén szerzett jártasság előnyt jelent
  • legalább 3 éves feldolgozóipari fejlesztésben szerzett projektvezetői tapasztalat,
  • pályázati projektmunkában szerzett tapasztalat,
  • földtani, geológiai tapasztalat,
  • műszaki angol nyelvtudás,
  • kitűnő elemző képesség,
  • logikus gondolkodásmód, rendszerlátás,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • magas fokú MS Excel ismeret és informatikai affinitás.

Amit nyújtunk

  • Színvonalas munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • jó hangulatú, együttműködő, lendületes és összetartó csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését várjuk az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő