www.cvonline.hu

Fejlesztési központ vezető helyettes

  • A hirdetés 906 napja lejárt
Saját csapatunkba keresünk Fejlesztési központ vezető helyettes munkatársat.

Feladatok

• Fejlesztők, architektek és tesztelők (70-80 fő) szakmai és operatív irányítása
• Stratégiai döntések előkészítésében és végrehajtásában történő aktív részvétel
• Szoros kapcsolat tartása az üzleti területekkel, üzletágakkal és ügyfelekkel, valamint a társosztályokkal
• Munkatárs-orientált céges kultúra folyamatos fejlesztése

Követelmények

• Informatikai/műszaki területen szerzett egyetemi végzettség
• Legalább 8 éves IT szakmai tapasztalat
• Szoftverfejlesztési vagy ehhez szorosan kapcsolódó területen, people managementben szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
• Legalább 2 éves Projekt Manageri tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Rendszerekben, folyamatokban történő gondolkodás
• Jó kommunikációs és kooperációs készség
• Határozott fellépés, önálló döntési képesség
• Magas fokú felelősségtudat, terhelhetőség

Előny

• Német nyelv legalább középfokú ismerete
• Közgazdasági diploma
• Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol