www.cvonline.hu
Fejlesztési koordinátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.06.
Hirdetés azonosító: 581165
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú munkavégzésre, Fejlesztési koordinátor pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolatot tart az üzleti terület és az informatikai szakterület között
  • Felméri, megfogalmazza az informatikai rendszerszervezők számára az üzleti területtől érkező fejlesztési igényeket
  • Részt vesz az elkészült fejlesztések üzleti oldali tesztelésében
  • Koordinálja az alkalmazott adminisztrációs és informatikai rendszerek működését
  • Részt vesz a rendszerek fejlesztéséhez kapcsolódó projektmunkában
  • Koordinálja az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó Front End rendszerek fejlesztését

Elvárások

  • Egyetemen vagy főiskolán szerezett gazdasági/pénzügyi végzettség, de nem áll távol tőle az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettségű
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Kiemelkedő logikai képességével és rendszerszemléletével támogatja a csapatot
  • Kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik, fellépése határozott
  • Pontosan és igényes munkavégzés
  • Alkalmas mind az önálló- mind pedig a csapatmunkára

Amit kínálunk

  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió