www.cvonline.hu

Fejlesztési Koordinátor

  • A hirdetés 1386 napja lejárt

Ügyfelünk német többségi tulajdonú specializált pénzintézet.

Leendő munkatárs feladatai:

  • kapcsolatot tart az üzleti terület és az informatikai szakterület között
  • felméri, megfogalmazza az informatikai rendszerszervezők számára az üzleti területtől érkező fejlesztési igényeket
  • részt vesz az elkészült fejlesztések üzleti oldali tesztelésében
  • koordinálja az alkalmazott adminisztrációs és informatikai rendszerek működését
  • részt vesz a rendszerek fejlesztéséhez kapcsolódó projektmunkában
  •  az ügyviteli folyamatokhoz (betét, hitelezés) kapcsolódó rendszerfejlesztések koordinálása üzleti oldalról

Az ideális jelölt:

  •   egyetemen vagy főiskolán szerezett gazdasági/pénzügyi végzettséget, de nem áll távol tőle az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettségű
  • legalább középfokon beszél németül
  •  2-5 év, hasonló területen szerzett tapasztalat (IT fejlesztések támogatása üzleti oldalról)
  •  kiemelkedő logikai képességével és rendszerszemléletével támogatja a csapatot
  •  kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik, fellépése határozott
  •  pontosan és igényesen dolgozik
  •  alkalmas mind az önálló- mind pedig a csapatmunkára
  •  hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  •  dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • hosszú távú együttműködés lehetősége
Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő