www.cvonline.hu

Fejlesztési Igazgató

  • A hirdetés 582 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

A Medres Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A vevők követelményeknek,  termék koncepcióknak,  specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • Termékek kifejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
  • Orvostechnikai eszközök konstrukciós tervezésében résztvevő termék fejlesztő mérnökök szakmai vezetése (Termék dokumentációk elkészítése, változás kezelése, a termékfejlesztésre vonatkozó minőségirányítási feladatok ellátása, szabványoknak való megfelelés)
  • Beszállítók felkutatása, kiválasztása az új technológiai megoldásokhoz
  • Gyártási technológiákat, folyamatokat fejlesztő mérnökök munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, orvosokkal

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök területen
  • 8-10 év tapasztalat gépészmérnöki tervezői területen, orvosi eszköz fejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • 5 éves vezetői tapasztalat, orvosi eszköz fejlesztés terület előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Általános célú és mérnöki szoftverek alapos ismerete, pl. MS Office, CAD, MS Projekt
  • Elemző gondolkodás és építő megközelítés
  • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség
  • SolidWorks 3D tervező szoftverben való jártasság
  • Magas fokú stressz tűrő képesség, nyomás alatti munkavégzés képessége

Előnyök:

  • Európai orvostechnikai normatíva és USA szabályozás ismerete
  • Külföldi projektek során szerzett tapasztalat vagy külföldi környezetben végzett munka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi környezet, USA szakmai utak lehetősége

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol