www.cvonline.hu

Fejlesztési igazgató

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Partnerünk a média- és reklámiparág számára kínál szoftvermegoldásokat és más innovatív fejlesztéseket Közép-Kelet-Európa térségben. Csapatukba keresünk

munkatársat.

Feladatok

  • 5-10 fős fejlesztői csapat szakmai irányítása, motiválása, feladatok végrehajtásának ellenőrzése,
  • regionális értékesítés támogatása,
  • a rendszer korszerűsítésének (részleges vagy teljes újraírásának) menedzselése,
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • riportálás a menedzsment részére a fejlesztések menetéről,
  • a fejlesztők szakmai támogatása,
  • fejlesztési határidők betartása, betartatása,
  • fejlesztés kivitelezése a specifikációnak megfelelően,
  • a tervezett feladatok időigényének becslése, a fejlesztők által tervezett idők ellenőrzése,
  • fejlesztés tervezésének irányítása, fejlesztési dokumentációk készítése,
  • a projektek kapcsán a megrendelőktől az információk begyűjtése, megoldási javaslatok mérlegelése.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/matematikai/mérnöki végzettség,
  • minimum 5 éves fejlesztői gyakorlat,
  • PHP/Java/Javascript/.NET és SQL fejlesztői gyakorlat,
  • korszerű többrétegű architektúra ismerete,
  • korszerű fejlesztési metódológia (pl.Agile) ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • csapatirányításban, koordinálásban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség, prezentációs készség és stressz tűrés,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • kiváló munkakörülmények,
  • nemzetközi projektekben való részvétel.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol