fejlesztési igazgató helyettes (HW közeli fejlesztés)(S7-5360)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 443416
lejárt

saját fejlesztésű orvosi diagnosztikai termékek fejlesztésének illetve továbbfejlesztésének irányítása, a fejlesztési igazgató munkájának támogatása, helyettesítése;
a fejlesztő csapat (30-50 fő) munkájának koordinálása (gépész, HW és SW fejlesztő mérnökök);
a termékfejlesztés és tesztelés összefogása több termékvariáns esetében;
a fejlesztési céloknak megfelelően az erőforrások beosztása, határidők betartása, a munkatársak motiválása;
kommunikáció a megrendelőkkel, kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárás:
több éves, releváns, konstrukciós, hardver- és szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat; vezetői tapasztalat
felsőfokú műszaki végzettség;
aktív, tárgyalóképes szintű angolnyelv-tudás, a németnyelv-tudás előny;
elektronikus berendezések fejlesztése, fejlesztés vezetés terén, szerzett tapasztalat, az orvosi műszer terület előny;
nyitott, modern szemléletű, stratégiai gondolkodású, határozott, higgadt, türelmes, jó érdekérvényesítő képességű, kezdeményező, rugalmas és együttműködő személyiség.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk önálló, felelősségteljes, kihívást jelentő feladatokat, szakmai fejlődési lehetőséget, kulturált munkakörnyezetet, biztos hátteret, valamint versenyképes fizetést és gépkocsit kínál a sikeres pályázónak.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves